Wycieczka szkolna SIERAKÓW - Biuro Turystyczne

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Wycieczka szkolna SIERAKÓW

JEDNODNIOWE

SURVIVAL nr 1

Program – uczestnictwo w zajęciach z survivalu:
- marsz na orientację – poszukiwanie skarbów przy użyciu mapy, każda grupa otrzyma swojego opiekuna i pod jego czujnym okiem będzie samodzielnie realizowała
zadania w terenie wg. otrzymanych wskazówek.
- w praktyczny sposób uczymy się jak zasygnalizować swoje miejsce tymczasowego pobytu, jeżeli zgubimy się w nieznanym terenie, a wszczęto jest już akcję poszukiwawczą.
W praktyczny sposób uczymy się jak postępować w przypadku zagubienia w terenie zalesionym, aby przetrwać: pozyskujemy wodę do picia, rozpalamy ognisko przy użyciu krzesiwa. Przechodzimy most komandosa i wojskowy tor przeszkód.
Konkurencje sportowe: wyścigi na poczwórnych nartach, wyścigi w potrójnych zszytych spodniach, wyścigi na rurach oraz inne atrakcje. Przerwa na obiad. Wyjazd w drogę powrotną. Przerwa na obiad. Wyjazd w drogę powrotną.
Czas 9 godz.
Liczba uczniów i cena 44- 45 os.- 130 zł od os.

SURVIVAL nr 2

Uczestnictwo w zajęciach z survivalu - uczniowie przebierają się w strój wojskowy typu moro i biorą czynny udział w zajęciach. Budują szałas, uczą się kamuflażu i wypróbowują swoich umiejętności w tej dziedzinie. Nauka rozpalania ognia bez użycia zapałek i inne. Następnie przerwa na obiad. Wycieczka do Stadniny koni - zabytkowy folwark ze Stadem Ogierów Sieraków – zwiedzanie z przewodnikiem. Wizyta w gospodarstwie pszczelarskim – zwiedzanie pasieki. Będzie możliwość zakupu różnych gatunków miodu, do czego zachcemy – będzie to pyszna i słodka niespodzianka z wyjazdu.
Czas 9 godz. Liczba uczniów i cena 44- 45 os.- 130 zł od os.


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego