ZAKOPANE - PIENINY - wycieczki szkolne do Krakowa; wycieczki szkolne do Warszawy; romatour.pl

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

wycieczki szkolne czterodniowe

ZAKOPANE - PIENINY
1 dzień
- Przyjazd do Zakopanego, zakwaterowanie, wyjście na zwiedzanie miejscowości, powrót do miejsca zakwaterowania, ognisko z pieczeniem kiełbasek.
2 dzień
- Przejazd do miejscowości Sromowce - Kąty – spływ przełomem Dunajca do Szczawnicy, na trasie flisacy opowiadają o Pieninach zwracając uwagę na ciekawe miejsca na Dunajcu. Kolejnym miejscem na naszej drodze będzie Muzeum Spływu Pienińskiego, gdzie zobaczymy na czym polega praca flisaków.Zwiedzimy również Muzeum Etnograficzne Pienińskiego Parku Narodowego znajdujące się u stóp Trzech Koron i przespacerujemy się skalistym wąwozem, w którym nakręcano zdjęcia do filmu "Janosik". Powrót do miejsca zakwaterowania.  
3 dzień -
całodniowa wycieczka do Doliny Kościeliskiej - lekka i przyjemna. Wzdłuż doliny płynie Kościeliski Potok. Na trasie znajduje się wiele atrakcji, m.in. jaskinie, polany z miejscami do pikniku, kapliczka, czy bacówka. Posiada znaczne walory krajobrazowe, przez co uchodzi wśród turystów za najpiękniejszą dolinę Tatr Zachodnich. Powrót do miejsca zakwaterowania, zajęcia na ternie obiektu. Nocleg.
4 dzień
- Zwiedzanie: skocznie narciarskie mała, średnia i duża krokiew, Muzeum Stylu Zakopiańskiego, Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku.Przejście do centrum. Czas na zakup pamiątek. Wyjazd w drogę powrotną.
Liczba osób i ceny
44 - 48 os. - 470 zł  /  40 - 43 os. - 490 zł  / 35 - 39 os. - 515 zł
                          30 - 34 os. - 545 zł  /  27 - 29 os -  565 zł  /  26 - 22 os. - 570 zł
ZAKOPANE
1 dzień
- Wyjazd do Zakopanego. Przyjazd do miejsca zakwaterowania, wyjście na zwiedzanie miejscowości. (Czas w centrum miasta na łakocie i inne). Powrót na nocleg.
2 dzień
- Wycieczka w góry lekka i przyjemna, podczas której zobaczymy piękne widoki, wodospady, potoki, strumyki, groty skalne, szałasy pasterskie “Dolina Strążyska - Polana Strążyska - Siklawica - Czerwona Przełęcz - Sarnia Skała - Dolina Sucha - Dolina Białego”. Przyjście do centrum Zakopanego -  
czas na łakocie i inne. Wieczorem ognisko
z pieczeniem kiełbasek, dyskoteka.
3 dzień
- Przejazd pod skocznie narciarskie Mała, Średnia i Duża Krokiew - zapoznanie się z historią skoczni. Przejazd trasą widokową z Zakopanego do Bukowiny Tatrzańskiej, przejazd do Poronina, gdzie hoduje się owce oraz najwyżej położonej miejscowości w Polsce - ”Ząb”, gdzie również hoduje się  się owce - dowiemy się jak wytwarza się oscypki i futra z sierści owiec, będzie możliwość zakupu. Przyjazd do Bukowiny Tatrzańskiej - zwiedzanie miejscowości. Wyjazd w stronę Zakopanego, przejazd do Kościeliska, na trasie przejazdu odwiedzimy Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej, które zostało wybudowane jako votum wdzięczności za uratowanie życie Jana Pawła II w związku z zamachem przeprowadzonym na niego w 13.V.1981 r.
4 dzień
- Przejście do centrum miasta Zakopane - czas na zakup pamiątek. Wyjazd z Zakopanego. Przyjazd do Wadowic i zwiedzanie Placu Jana Pawła II i Bazyliki, domu w którym urodził się Karol Wojtyła, przejście do cukierni
i spróbowanie słynnej “papieskiej kremówki”. Wyjazd w dalsza drogę.
Liczba osób i ceny
44 - 48 os. - 415 zł  /  40 - 43 os. - 435 zł  / 35 - 39 os. - 450 zł
                          30 - 34 os. - 480 zł  /  27 - 29 os -  500 zł  /  26 - 22 os. - 505 zł

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego